Актуальну ціну уточнюйте у менеджера

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Продаж та ремонт техніки в Україні
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD

Mercury

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ми - офіційний представник компанії Mercury у Черкасах.

Mercury Marine – один із світових лідерів з виробництва надувних човнів та підвісних човнових моторів різної потужності.

На сьогоднішній день виробничі потужності компанії, з більш ніж 70-ти літньою історією, розміщені в США та Японії, при цьому Mercury Marine входить до списку 3-х найбільших за обсягом виробництва моторів човнів компаній, постійно конкуруючи виключно з японськими гігантами Honda (Хонда). та Yamaha (Ямаха).

Історія бренду Mercury бере свій початок у 1939 році в США, коли Карл Кіхефер разом із батьком придбав невелике підприємство-завод, яке розташовувалося у місті Цедабург (штат Вісконсін). Завод одразу ж був перейменований на «Kiekhaefer Mercury». Спочатку на ньому передбачалося налагодити виробництво сепараторів магнітного типу для заводів з переробки молока, проте волею доль при купівлі підприємства Карлу Кіхеферу дісталася партія бракованих моторів човнів, яку було прийнято рішення відремонтувати для подальшого перепродажу.

Вже наступного року, тобто. У 1940 році Kiekhaefer Mercury взяв участь у своїй першій виставці човнових моторів Меркурі Марін, результатом якої стало перше велике замовлення на виробництво 16 000 моторів.

Після початку Другої Світової війни, за вказівкою уряду США, підприємство було переорієнтоване на виробництво виробів для потреб армії. Так, за два місяці в компанії розробили та почали випускати дворучну модель бензопили, а до закінчення війни вона вже була одним із лідерів з випуску ланцюгових бензопил у США.

У 1945 році, після закінчення війни, виникла потреба у створенні потужнішого мотора для активного відпочинку на воді, і на підприємстві почалася розробка, а згодом і серійне виробництво, 2-циліндрового двигуна потужністю 10 к.с. У цей же час на всі відповідальні вузли моторів човнів почалася установка підшипників кулькового і роликового типів. Слід також відзначити, що Kiekhaefer Mercury одним з перших почав установку на свої човнові мотори кованих алюмінієвих моторних кріплень.

У 1949 році для більш активного просування підвісних моторів човнів Mercury на внутрішньому (американському) і зовнішньому (Європа, Азія, Латинська Америка) ринках збуту було прийнято рішення про створення заводської спортивної команди, яка брала участь у змаганнях по всьому світу. Цього ж року розпочалося виробництво нового флагмана від Mercury – 40-сильного чотирициліндрового човнового двигуна Thunderbolt.

У середині 1950-х років, для прискорення розробки та створення нових двигунів, компанія створила власний випробувальний полігон «Озеро Х» у штаті Флорида, на якому в 1957 році був встановлений рекорд безперервної тривалості роботи мотора – понад 800 000 кілометрів із середньою швидкістю 50 кілометрів на годину. У цьому ж році було розроблено нову систему вихлопу, яка знизила шкідливий вплив роботи двигуна на навколишнє середовище.

У 1961 році відбулося злиття компанії «Kiekhaefer Mercury» з корпорацією BRUNSWICK, яка вже на той момент понад 100 років займалася виробництвом товарів для активного відпочинку. У короткі терміни спільними зусиллями було розроблено двигун MerCruiser – один із перших двигунів потужністю понад 100 к.с. із колонкою поворотно-відкидного типу.

У середині 1960-х років інженери Kiekhaefer Mercury представили світові нове захисне покриття - антикорозійну систему MerCathode, що стала інноваційною для свого часу.

У 1969 році засновник компанії Карл Кіхефер вирішив залишити посаду керівника компанії, після чого назва виробника човнових моторів змінилася на добре знайоме нам «Mercury Marine»

У тому ж році, зважаючи на посилення вимог уряду США до норм викидів шкідливих речовин в атмосферу, компанії довелося серйозно попрацювати над підвищенням екологічності своїх човнових моторів, внаслідок чого двигуни стали комплектуватися покращеними карбюраторами, що не впливають на потужність, але значно знижують рівень вихлопу шкідливих речовин. .

У 1970 році в тестовому заїзді двигун TWISTER II від Mercury Marine встановив новий рекорд швидкості для двигунів підвісного типу - 219,5 кілометрів на годину, що перевершило значення старого рекорду більш ніж на 5 кілометрів.

У середині 1970-х років, у зв'язку зі значним зростанням кількості європейських споживачів продукції Mercury, компанії довелося перенести частину виробничих потужностей до Бельгії, де в місті Верв'єр було побудовано новий завод із виробництва підвісних моторів човнів для європейського ринку.

Наприкінці 1970-х років Mercury Marine представила громадськості першу у світі заводську систему гідропідйому двигуна, яка завдяки особливій конструкції поршнів збільшувала міцність конструкції та продовжувала термін роботи двигуна.

З початку 80-х років компанія почала активно займатися удосконаленням технологій проектування та випуску моторів, що позитивно позначилося на їх надійності. У ці ж роки відбулося різке зростання кількості продажів двигунів потужністю понад 100 к.с.

У 1993 році почалося виробництво човнових моторів водометного типу: SPORT JET 90 та SPORT JET 120, які завдяки своїй конструкції могли безпечно буксирувати людину на водних лижах.

У середині 1990-х років у виробництво був запущений 2-х тактний двигун OPTIMAX 200 з прямим упорскуванням палива, який відповідав найсуворішим екологічним нормам з вихлопу.

На початку 21 століття Mercury Marine отримала сертифікат відповідності міжнародному стандарту якості ISO9001:2000, що вкотре підтвердило найвищий рівень якості системи управління компанії.

Світова фінансово-економічна криза 2008 року зробила складання човнових моторів Mercury в Європі нерентабельною, у зв'язку з чим було прийнято рішення про закриття заводу в Бельгії та переміщення всіх виробничих та складальних потужностей до Японії та США.

В даний час зростання продажів продукції під брендом Mercury пов'язане з випуском моторів човнів серії Verado, які оснащуються нагнітачем повітря, при цьому двигуни мають найвищу потужність, низький рівень шуму та інноваційну систему управління.

На сьогоднішній день модельний ряд Mercury Marine складається з надувних човнів, водометів, двотактних та чотиритактних моторів човнів потужністю від 2,5 до 350 к.с.

Підвісні човнові мотори (ПЛМ) Меркурі завжди славилися високим коефіцієнтом корисної дії (ККД), продуманою конструкцією, легким керуванням та безвідмовністю в роботі. З цими двигунами можна втілити в життя всі задумані мрії: риболовля на річці, водяна прогулянка вздовж берега або морські подорожі на далекі відстані.

Розгорнути
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору