ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР MERCURY, YAMAHA, TOHATSU, SUZUKI, PARSUN
ЛЕГІОН-МОТОРС – офіційний дилер брендів Mercury, Yamaha, Tohatsu, Suzuki, Parsun. Робота з технікою цих виробників вимагає відповідної кваліфікації та дотримання всіх умов щодо дилерського сервісного центру. Наша компанія дотримується всіх пунктів, тому пропонує якісний та офіційний ремонт, діагностику, сервісне обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт ваших плавзасобів, двигунів та інших комплектуючих.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ
У нас є відповідні приміщення для ремонту різної складності. Ми забезпечуємо робочими місцями кращих майстрів міста. Ми закупили всі необхідні спеціалізовані інструменти та обладнання для комп'ютерної діагностики. У нас працюють спеціалісти, які постійно вчаться та вдосконалюють свої вміння.

Також дозвіл на роботу з двигунами Mercury, Yamaha, Tohatsu, Suzuki, Parsun обов’язково передбачає: 
-    первинне очне навчання, де наші майстри склали успішно іспити;
-    щорічні семінари та екзамени.

У кожного майстра є свій особистий доступ до навчального кабінету й він зобов’язаний вивчати усі нові технології та підходи до ремонту від наших партнерів. 

 

КОМПЛЕКСНІ СЕРВІСНІ ПОСЛУГИ З 2008 РОКУ
ЛЕГІОН-МОТОРС надає комплексні сервісні послуги: передпродажну підготовку, консультації з питань підбору основних та запасних частин, обслуговування техніки, діагностику та ремонт будь-якої складності. З 2008 року ми напрацювали довіру від наших офіційних партнерів та від сотень клієнтів. 

Наш сервісний центр та офлайн магазин знаходяться за адресою: 
м. Черкаси, вул. Набережна 83/1, причал № 2.

 


ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ