Актуальну ціну уточнюйте у менеджера

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Продаж та ремонт техніки в Україні
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD

Brig Inflatable Boats

BRIG One

Ви щось чули про бренд надувних човнів BRIG, але не знали, що він найкращий у галузі? Без жодних перебільшень. Це стало можливим лише після багатьох років спроб і помилок, впровадження інновацій, перевірок та випробувань, розвитку технологій виробництва. І звичайно, унікальних розробок у галузі промислового дизайну.

Коли скептики говорили, що це неможливо зробити, команда BRIG відповідала: — слідкуйте за нами і продовжувала створювати продукт, з яким мало хто може зрівнятися. Більш ніж 20 моделей надувних човнів класу РІБ (з жорстким днищем), кожна з яких має кілька модифікацій, варіантів комплектацій і додаткових опцій. Вони стали найбільш продаваними РИБами у світі.

Коротко – про складові успіху.

Форма днища бригівських човнів – це те, що забезпечує їх унікальні морехідні та швидкісні характеристики, керованість та комфортний хід на будь-яких швидкостях.

Дизайн човна BRIG заснований на поєднанні найкращих матеріалів з інноваційними ідеями. Виробник знає, що його покупці хочуть мати високоефективний швидкісний катер, який тішить око своїм виглядом, який комфортний у застосуванні та функціонує без збоїв. Кожна нова модель перед запуском у серію тестувалася та ретельно перевірялася, щоб переконатися в тому, що проект завершено успішно.

Історія виробництва човнів БРІГ у Харкові розпочалася із зустрічі колишніх військових та авіаційних інженерів, які вирішили спробувати себе у абсолютно новому напрямку. Використання розрахунків гідродинаміки для створення оптимальної форми човна дозволило новачкам заявити про себе в галузі та закріпитись на світовому водно-моторному ринку. Кожен елемент човна BRIG, найнезначніша деталь, спроектовані так, щоб виконувати свою функцію та забезпечувати пасажирам максимальний комфорт та безпеку. Від розташування сидінь до характеристик двигуна та пластикового днища.

Весь процес виробництва човнів BRIG здійснюється вручну одному заводі. Всі матеріали витримують експлуатацію в найсуворіших морських умовах. Все це робить  репутацію БРИГ такою високою у всьому світі.

Одна з важливих переваг цих РИБів – їхня багатофункціональність. Ці човни чудово підходять для виконання різних завдань. Їх з успіхом застосовують як яхтові тендери, для відпочинку, розваг, дайвінгу та спорту, професійного використання.

Приєднуйтесь у світовій армії шанувальників BRIG, купуйте найкраще та будьте найкращими разом з нами. Який би човен ви не вибрали, триметровий тендер Falcon 300, або десятиметровий розкішний Eagle 10 ви отримаєте бездоганну якість і унікальну надійність.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору