YAMAHA

 
Протягом багатьох років корпорація YAMAHA MOTOR є однією з найбільших світових виробників підвісних човнових двигунів. З 1960 року і до сьогодні компанією випущено понад 6 мільйонів двигунів, які, завдяки відмінним технічним характеристикам, надійності та бездоганній якості знайшли своїх власників у всіх куточках земної кулі. У модельний ряд фірми входять 7 основних типів човнових моторів, а загальна кількість різних модифікацій підвісних двигунів YAMAHA перевищує 200.
Більшість із них виробляються у Японії на заводах корпорації YAMAHA. Модельний ряд, що постачаються корпорацією YAMAHA MOTOR Co, включає чотири основні серії. Чолнові двигуни Yamaha серії Hi-Tec, як правило, мають роздільну здатність. подачу мастила та палива та оснащені великим набором додаткового обладнання. Ця серія включає двигуни потужністю від 2 до 300 л.с. Підвісні човнові мотори серії Four Stroke оснащені чотиритактними двигунами потужністю від 2.5 до 250 л.с.

 

MERCURY

 
Найширша гамма підвісних човнових двигунів Mercury у галузі: від 2,5 до 275 к. с. задовольнити найвибагливіші запити любителів та професіоналів. Mercury поєднує в собі економічність, надійність, динаміку, зручність керування та розвинену мережу технічного обслуговування Двотактні підвісні двигуни представляють виняткове співвідношення ваги та потужності. Лодковий двигун Mercury був створений для того, щоб забезпечити вам максимальний комфорт під час плавання. Також, ви можете надати перевагу новим чотиритактним моторам Mercury, серед яких ви знайдете серію моделей з електронним впорскуванням палива. Всі ці мотори відрізняються тим, що при малій витраті палива вони функціонують стабільно, безшумно та чисто.

 

TOHATSU

Кожен двигун Tohatsu тестується перш ніж він залишає завод. Протягом багатьох років 2-х тактні підвісні човнові двигуни від Tohatsu надійними. Вони мають репутацію потужних та перевірених моторів при помірній вазі та компактності. Більшість їх моделей мають відмінне співвідношення потужність/вага. У двотактних двигунах Tohatsu від 50 до 140 л.с. застосовується автоматичне змішування мастила та бензину, є система підйому та регулювання кута нахилу двигуна. Відмінна риса — це вбудований мастильний бак, що полегшує встановлення та експлуатацію двигуна. Чотиритактні двигуни Tohatsu (моделі від 2,5 до 30 к.с.) відрізняються більш високою економністю порівняно з двотактними двигунами. Це відчутно виявляється на холостому ходу та малих оборотах двигуна. Чотиритактний двигун Tohatsu 30 к.с. має опції характерні для дорожчих моделей – систему підйому та регулювання кута нахилу двигуна та вимогам EPA, CARB. Цифрова система запалювання забезпечує швидкий пуск.

 

HONDA

Човнові двигуни Honda безшумні на будь-якій швидкості, а їдучи повільно. ледве чутимете їхню роботу. Кожен човновий двигун Honda відповідає найжорсткішим нормативам, спрямованим проти забруднення довкілля. 4-х тактна технологія від Honda забезпечує низьке споживання палива. підвісними двигунами без втрати граничних робочих характеристик. Для порівняння, 4-тактні човнові двигуни Honda споживають майже на 50%. менше пального, ніж 2-х тактні човнові мотори інших виробників. Для забезпечення абсолютної надійності двигуни для човнів Хонда виготовляються із цілою серією пристроїв безпеки, включаючи системи сигналізації, що контролюють тиск мастил та перегрівання. Кожен двигун Honda має найбільш ефективні для свого класу потужності. системи та технології.

 

SUZUKI

Завдяки високій репутації на ринку, компанія suzuki не одружиться з зростанням кількості двигунів, що випускаються, а приділяє увагу якості складання та використовуваних матеріалів та комплектувальних. 2-хі 4-х тактні двигуни виробляються безпосередньо в Японії, а моделі DT2.2, DF4,5,6 збираються викрутковою збіркою з вироблених у Японії готових вузлів і агрегатів на новому складальному заводі SUZUKI в Таїланді.